O nas

Firma STANMET założona w 2015 roku, jest prywatną firmą specjalizującą się w produkcji form wtryskowych i wyrobów gotowych z tworzyw sztucznych. Dostarczyliśmy już dziesiątki form wtryskowych do branży automotive oraz AGD. Największym atutem naszej Firmy jest terminowość, szybkość i elastyczność działania, krótkie terminy realizacji oraz utrzymanie bardzo wysokiego poziomu jakości oferowanych przez nas usług i produktów.

Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów stale inwestujemy w nowy park maszynowy oraz rozwój naszych pracowników. Posiadamy własną Wtryskownię oraz Biuro Projektowe, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom całkowicie kompleksową obsługę, zaczynając współpracę już na etapie pomysłu, następnie pilotując każdy, kolejny etap projektu poprzez jego optymalizację i doradztwo, prototypowanie, projekt i wykonanie narzędzia, aż po produkcję, magazynowanie i wysyłkę gotowego wyrobu w dowolne miejsce na świecie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Jak działamy?

DANE WEJŚCIOWE

Przedstawienie przez Klienta oczekiwań w stosunku do wyrobu.

PROJEKTOWANIE 3D

Powstaje projekt detalu 3D, w którym można zweryfikować i dopasować wirtualnie wyrób z tworzywa. Rozpoczyna się proces konstrukcji formy.

ANALIZA MOLDFLOW

Symulacja procesu wtryskiwania tworzyw sztucznych, która umożliwia pełną optymalizację formy wtryskowej i technologii wtrysku na etapie projektu.

DOKUMENTACJA 2D

Przygotowanie specyfikacji technicznej poszczególnych elementów na rysunkach technicznych 2D.

WYTWARZANIE FORMY

Kolejny etap to wykonanie poszczególnych elementów formy wtryskowej, jej montaż i próby na wtryskarce.

PRODUKCJA WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Końcowym etapem o strategicznym znaczeniu jest produkcja wtryskowa wyprasek.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, własne Biuro Projektowe i wykwalifikowaną kadrę fachowców, która gwarantuje naszym Klientom możliwość realizacji każdego projektu, zarówno standardowego jak i nietypowego.

Poznaj nasze atuty